Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Filmowanie, fotografia (ślubna, plenerowa, portretowa) i produkcja muzyczna (podkłady muzyczne do filmów, reklam, gier).
Filmujemy (śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki, imprezy okolicznościowe).
Zajmujemy się również realizacją teledysków, spotów reklamowych, obróbką i montażem materiałów filmowych oraz tworzeniem zaproszeń multimedialnych.

Wiemy, że taki dzień jak dzień ślubu, komunii, chrztu itp. jest dla was jedyny i niepowtarzalny, tak więc naszym celem jest uwiecznienie materiału w taki sposób, abyście za tydzień, miesiąc, rok lub lata wracali do zdjęć i filmu z taką samą przyjemnością, uśmiechem na twarzy lub łzą wzruszenia.

 

Posiadamy stosowne uprawnienia do filmowania oraz fotografowania w obiektach sakralnych wydane przez Archidiecezję Łódzką

Do rejestracji wideo używamy kamery XDCAM firmy Panasonic, dodatkowo kamer GoPro 4K, statywów typu FLYCAM. Posiadamy odpowiednie lampy do doświetlenia planu filmowego. Istnieje możliwość kamerowania z powietrza przy użyciu drona. Istotną sprawą jest także jakość nagranego dźwięku. Dla uzyskania najlepszego efektu ścieżkę audio zawsze rejestrujemy niezależnie od materiału wideo. Do tego celu używamy cyfrowego rejestratora dźwięku.

W swojej ofercie posiadamy także ściankę fotograficzną z gadżetami typu okulary, nakrycia głowy itp.

 


Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?